Veikalu aprīkojums

Tirdzniecības un veikalu aprīkojums

Plašs augstākās kvalitātes tirdzniecības sistēmu un veikalu aprīkojuma klāsts. Ražojam, piegādājam un uzstādām dažādu veikala aprīkojumu: plauktu sistēmas, vitrīnas, augļu un dārzeņu stendus, maizes plauktus, eirosienu sistēmas, grozu sistēmas, aukstuma un siltuma iekārtas. Nodrošinām tehnoloģiskā plānojuma izstrādi veikala vai ctiām tirdzniecības telpām.

Noliktavu aprīkojums

Noliktavu aprīkojums

Noliktavas aprīkojuma un industriālās produkcijas ražošana, tirdzniecība un uzstādīšana. Nestandarta produkcijas izstrāde un risinājumi. Nodrošinām palešu plauktu sistēmu, integrēto plauktu sistēmu, konsoļu plauktu sistēmu, cinkoto plauktu sistēmu un citu noliktavas aprīkojuma projektēšanu, piegādi un uzstādīšanu.

Kases galdi

Kases galdi

Dažādas kases galdu konfigurācijas un izvietojums. Kases galdi ar vai bez konvējera lentām. Kases galdu izvietojuma plānošana un to uzstādīšana atbilstoši tirdzniecības vietas plānojumam un iespējām. Plašs galdu aksesuāru un papildus elementu sortiments visdažādākajām klientu vajadzībām.

Montāžas pakalpojumi

Montāžas pakalpojumi

Nodrošinām augstas kvalitātes montāžas pakalpojumus tirdzniecības un noliktavu aprīkojumam. Mūsu darbinieki uzstādīs jebkuru pie mums iegādāto sistēmu, kā arī jau esošo vai citur iegādāto sistēmu uzstādīšanu atbilstoši iepriekš saskaņotiem projektiem dažādās Eiropas valstīs.

Sazināties ar mums

Pieteikties jaunumiem

Par mums

Vairāk kā 20 gadu pieredze ir devusi mums iespēju izveidot stabilu un konkurētspējīgu uzņēmumu uzglabāšanas un tirdzniecības telpu aprīkojuma un veikalu aprīkojuma jomā. Mūsu ražotās un piegādātās produkcijas augsto kvalitāti nodrošina mūsu sertificētās ražotnes Latvijā un Eiropas valstīs.

Šodien mēs esam vieni no vadošajiem veikalu un noliktavu aprīkojumu ražotājiem un piegādātājiem Baltijā un Skandināvijas valstīs ar plašu sadarbības tīklu visā Eiropā, kas ne tikai aug un attīstās, bet arī spēj radoši strādāt vienā solī ar mainīgo un moderno mūsdienu sabiedrību.

Mūsu klienti – lielveikali, veikali, noliktavas, loģistikas centri, ražotnes, darbnīcas, darba telpas. arhīvi un biroji.

Saviem klientiem mēs piedāvājam ne tikai gatavo produkciju, bet varam palīdzēt īstenot Jūsu individuālās vēlmes un izstrādāt projektus. Prasmīga profesionāļu komanda sniegs konsultāciju, izstrādās individuālu projektu Jūsu darba telpām. Mēs spējam piepildīt Jūsu vēlmes un aprīkot telpas ar visu nepieciešamo, lai Jūs sekmīgi varētu uzsākt savu biznesu.

Tā kā esam ražotāji, mēs spējam nodrošināt pastāvīgu un stabilu plašāk pielietojamo preču klāstu. Tas savukārt ļauj mums nodrošināt maksimāli īsu piegādes laiku.

Par mums

Mūsu klienti